Szkolenia online

Social Media w Twojej branży

Paulina Siewierska-Kowalczyk

Facebook

Instagram

LinkedIn

Tematyka szkolenia

1. Social media od strony marketingowej.

2.Social media od strony technicznej: Facebook i Instagram 

3.Płatne kampanie na Facebooku i Instagramie – ustawienia techniczne, cele, realizacja, budżet, wyniki. 

Szkolenia w formie online mają podobny zakres jak szkolenia stacjonarne

Odbywają się jednak zdalnie, a ich forma jest dostosowana do pracy online. Szczegóły najlepiej uzgodnić telefonicznie lub mailowo.

+48 607-653-765

kontakt@startupsm.pl

Prowadzę szkolenia z zakresu komunikacji i obsługi mediów społecznościowych dla osób, które chcą nauczyć się samodzielnie działać na swoich biznesowych kanałach komunikacji. Agenda szkolenia przygotowuję adekwatnie do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Każda branża jest inna i każdy biznes jest inny. Osobiście nie lubię sztywnych pakietów i wciskania na siłę ludzi w ramy – wolę rozmowę i znajdowanie rozwiązań adekwatnie do potrzeb. Jeśli w tym programie widzisz elementy dla siebie lub obszary, które są dla Ciebie ważniejsze od pozostałych, umówmy się na rozmowę telefoniczną lub online i ustalmy, jakiego wsparcia potrzebujesz i w jakim zakresie.

Spotkajmy się i porozmawiajmy o Twoich mediach społecznościowych

Indywidualne konsultacje dla naszych klientów.

60 min: 250zł

Na Facebooku organizowane są bezpłatne spotkania LIVE, na których dziele się swoją wiedzą i doświadczeniem związanym z marketingiem w social media – zapraszam do śledzenia firmowych kont społecznościowych StartUp Social Media: