Zaufali Nam

“To jest moja osobista opinia naszej współpracy z Start Up Social Media jako jednego z organizatorów wydarzenia… „Big Stories – Prawdziwe Historie prawdziwych ludzi”.

Warto podkreślić, że prace wykonane przez Start Up Social Media były niezwykle czytelne i klarowne. Stworzyli efektywne narzędzie komunikacji, które skutecznie przekazywało naszą idee spotkań „Big Stories”. Kampania reklamowa była przeprowadzona na Facebook i Instagram od początku do samego końca. Fanpage na FB i IG były stworzone od zera.

Temu wszystkiemu procesowi towarzyszyła również niezwykle przyjazna i miła atmosfera, otwartość i entuzjazm wpłynęły korzystnie na naszą współpracę. Bardzo nas ucieszył miły gest w postaci gratisowego stworzenia grafik, zwłaszcza że nie było to objęte umową. To zdecydowanie przekroczyło nasze oczekiwania. Paulina okazała się nie tylko kreatywną osobą, ale również ekspertem w dziedzinie promocji wraz z całym jej zespołem. Jej zdolności kreatywne przełożyły się na kompleksową strategię, w pełni

dostosowaną do naszych potrzeb i charakteru wydarzenia. Doceniliśmy dostępność i gotowość do szybkiego reagowania na nasze zapytania. To było ważne dla nas, aby mieć pewność, że wszystko się uda oraz że podążamy w dobrym kierunku z naszym projektem. Chciałbym podkreślić, że rady i sugestie dotyczące kwestii zewnętrznych były dla nas bardzo cenne ze strony zespołu, zwłaszcza że nie były one oficjalnie objęte zakresem obowiązków StartUp Social Media. Naprawdę można liczyć na Paulinę i zespół w zakresie doradztwa w pewnych nieszablonowych sytuacjach związanych z promocją projektu, który jest realizowany. Bazując na naszym pozytywnym doświadczeniu, z pełnym przekonaniem polecam StartUp Social Media każdemu, kto pragnie skutecznie promować swoją markę osobistą. Umiejętności, zaangażowanie i profesjonalizm są godne polecenia.

 

Taras Semeniuk “

Pani Paulina zaplanowała i przygotowała w ciągu zaledwie tygodnia kampanię informacyjną… na Facebooku, w ramach organizowanego przez nas oraz Miasto Lublin Festiwalu Przyrody 2022.

Stworzono dedykowany fanpage, estetyczne grafiki do postów jak i przemyślaną treść. Dodatkowo powstała kampania reklamowa mająca na celu dotarcie do jak największej ilość mieszkańców Lublina i okolic.

Dzięki przygotowanej komunikacji udało się w krótkim czasie zapewnić wydarzeniu odpowiednią frekwencję.

Poza fachową obsługą należy docenić cierpliwość Pani Pauliny i otwartość na nasze ciągłe zmiany koncepcji. Pani Paulina była zawsze do dyspozycji i służyła cennymi radami.


Polecamy!
Zespół Fundacji Dla Przyrody”

“Zespół StartUp Social Media przygotowuje dla nas treści i grafiki na nasze profile na Facebooku i Instagramie… w sposób różnorodny, przyjemny dla oka i bogaty merytorycznie.

Treści, które powstają na naszym profilu, są adekwatne do tematyki naszej Szkoły Rodzenia. Zespół realizuje tematy dotyczące ciąży, porodu, rozwoju dziecka, problemów wychowawczych oraz cieni i blasków rodzicielstwa. Grafiki i komunikacja na naszych portalach społecznościowych są spójne z naszą identyfikacją wizualną i założoną strategią. Otrzymujemy propozycję tematów i grafik z miesięcznym wyprzedzeniem, dzięki czemu możemy być pewni, że nie będzie przerw w komunikacji. Jesteśmy w stałym kontakcie z zespołem StartUp Social Media, dlatego od razu możemy liczyć na szybką reakcję w przypadku zmian w harmonogramie zajęć.

 

Gorąco polecamy współpracę z tą agencją.

“Treści publikowane są adekwatne dla grupy odbiorczej, dlatego zwiększają zaangażowanie studentów. Nie brakuje… treści humorystycznych i zabawnych. Wszystkie wpisy są odpowiednio nawiązują lokalnie do Lublina. Można znaleźć na profilu research aktualnych wydarzeń, który jest regularnie aktualizowany co tydzień. Posty sponsorowane przyciągają uwagę i zwiększają zasięgi naszych profili na Facebooku i Instagramie.” 

Oni są stworzeni do prowadzenia tego typu profili!

“Pani Paulina pomogła mi rozpocząć profesjonalne działania w social mediach… i założyła moje profile na Facebooku i Instagramie. Jest profesjonalistką i osobą godną zaufania. Skorzystałam u niej ze szkolenia, które było konkretne i pozwoliło mi na prowadzenie moich social mediów samodzielnie. Mogłam liczyć na pomoc z jej strony w każdej sytuacji.”

Pani Paulina rzetelnie wykonuje działania marketingowe zgodnie z naszymi preferencjami… Jesteśmy Kliniką w Lublinie, dlatego Pani Paulina miała możliwość być u nas i przygotować nagrania przedstawiające specjalistów. Jej działania pozwalają na poszerzenie grona naszych pacjentów. Nasze profile na Facebooku i Instagramie są spójne i przejrzyste. 

Z przyjemnością możemy zarekomendować tę agencję.”

“Współpracuję jako Fizjoactiv ze StartUp – Social Media już od ponad 2 lat.

Wiele pomysłów… i realizacji przeleciało przez nasze głowy i ręce.

Spotkania, planowania i burze mózgów z Paulina Siewierska-Kowalczyk to czysta przyjemność a wcielanie naszych przedsięwziąć w życie to niesamowicie miła i zgodna współpraca.

Dziękuję i życzę naszemu duetowi kolejnych biznesowych przygód.

p.s. Paulina bardzo podziwiam Twoją pracowitość i zaangażowanie”

Martyna Mazurek-Sitarz

Współpraca z zespołem StartUp Social Media jest dla naszej firmy niezwykle korzystnym doświadczeniem. Od momentu rozpoczęcia współpracy w 2022 roku do chwili obecnej, firma ta wykazała się nie tylko profesjonalizmem, ale także wysokim poziomem zaangażowania w obszarze obsługi mediów społecznościowych.

Zespół StartUp Social Media zasługuje na pochwałę za swoje dogłębne zrozumienie aktualnych trendów w dziedzinie marketingu online oraz skuteczność w dostosowywaniu strategii do specyfiki naszej branży medycznej. Ich kreatywność i innowacyjne podejście znacząco przyczyniły się do zwiększenia widoczności i świadomości marki Centrum Medycznego Luxmed na platformach społecznościowych takich jak Facebook oraz Instagram.

Z pewnością polecamy StartUp Social Media jako profesjonalnego partnera w obszarze obsługi mediów społecznościowych.”

“Dzięki współpracy z firmą StartUp Social Media zapełniliśmy wszystkie dostępne miejsca w naszym ośrodku dla osób starszych i schorowanych.

Zwiększyliśmy rozpoznawalność naszego ośrodka na terenie Lubelszczyzny i mogliśmy naszą ofertą dotrzeć do osób rzeczywiście poszukujących tego rodzaju opieki dla swoich bliskich.

Agencja StartUp Scial Media świetnie doradziła nam i zaplanowała kampanię reklamową adekwatnie do naszych potrzeb, budżetu i czasu. 

Serdecznie polecamy usługi agencji i wiemy, że wspólnie zrealizujemy kolejne kampanie na Facebooku.“

 

“Bardzo polecam współpracę ze StartUp Social Media. 

Z agencją współpracuję odkąd założyłam swoją firmę. StartUp Social Media prowadzi profile LoveLife na Instagramie oraz Facebooku oraz tworzy i zarządza kampaniami reklamowymi, które kierują naszych klientów na stronę love-life.pl, gdzie mogą dokonywać zakupów naszych produktów. 

Polecam z całego serca.”

Katarzyna Majewska

“Bardzo polecam agencję StartUp Social Media. Nasza współpraca przebiega bez żadnych zastrzerzeń. Jestem w stałym kontakcie z zespołem i mogę spokojnie zlecić prowadzenie moich stron na Facebooku i Instagramie. Wszystkie wpisy są starannie przygotowywane oraz opracowywane terminowo, a także atrakcyjne graficznie. 

Serdecznie polecam!”

Karolina Turczyńska-Jaszczuk

Olga Puchała – Rozlazły

“Media społecznościowe to bardzo obszerny temat, a Pani Paulina potrafi do niego wprowadzić w sposób… zrozumiały i przejrzysty, zachęcając tym samym do działania.

Byłam uczestniczką świetnego szkolenia, które mogę szczerze polecić każdemu laikowi

Przemyslaw Dmuch

“Fachowiec w swojej branży!!! Niesamowicie duża wiedza, fenomenalne… wyczucie i intuicja zawodowa! A co najważniejsze, niczym krawcowa z 50letnim stażem, szyje pod wymiar oczekiwań Klienta najlepsze rozwiązania. Polecam bardzo mocno!